Aktywne filtry

Dla mniejszych komputerów przenośnych proponujemy torby na laptopa w rozmiarze 13-14 cali, które oprócz swojej funkcjonalności cieszą oko niebanalnym wyglądem. Oryginalny, unikalny design to zdecydowanie ich znak rozpoznawczy. Wybieraj spośród wielu kolorów: szare, czarne, granatowe, a może bardziej wyraziste takie jak turkus czy kobalt? Wybór jest przecież tak duży! Do torby w tym rozmiarze zdołasz spakować nie tylko swój laptop, ale także dokumenty czy inne nośniki danych, co jest szczególnie przydatne podczas podróży służbowych czy wyjść do pracy.

Nasze torby na laptopa o przekątnej ekranu 13-14 cali stworzone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ich wyjątkowy, ekskluzywny wygląd świetnie prezentuje się w połączeniu z eleganckimi kreacjami jak i casualowymi stylizacjami.

Produkty z tej, jak i pozostałych kategorii rozmiarowych sklepu internetowego Bombata wykonano z solidnych materiałów, dzięki czemu doskonale pełnią funkcję ochronną dla transportowanego w nich komputera przenośnego. Który model zatem wybierzesz?

Moje ulubione produkty.

Nie posiadasz jeszcze żadnych ulubionych produktów

favorite_border 0