Szukasz pomysłu na prezent dla swoich klientów, pracowników lub współpracowników? Odejdź od znanych już wszystkim zestawów prezentowych takich jak słodycze czy wino i zaskocz współpracowników swoim pomysłem na idealny prezent firmowy. Torba do laptopa to wspaniały prezent, który ucieszy każdego!

Torba do laptopa to sprawdzony pomysł na upominek biznesowy. Z pewnością wywoła uśmiech i radość u każdego obdarowanego. Stanowi przecież coś, co każdy z nas potrzebuje i wykorzystuje każdego dnia. Gadżet w postaci biznesowej torby to modny i designerski dodatek, który z pewnością każdy chciałby posiadać.

Torby Bombata nie znają wieku☺️Sprawdzą się więc jako upominki biznesowe zarówno dla dojrzałej, jak i młodej części zespołu.

Jeśli uważasz, że Twój prezent firmowy powinien nosić logo lub nazwę Twojej firmy, koniecznie zgłoś się do nas. Już wielu klientów skorzystało z naszych rozwiązań znakując nasze torby do laptopów swoim logo.

Torba na laptopa do pracy

Już wielu klientów skorzystało z naszych biznesowych rozwiązań. Możemy pochwalić się współpracą między innymi z takimi brandami jak Johnson&Johnson, WoltersKluwer czy TVN.

Jak to zrobić? To proste! Wybierz rozmiar i kolor toreb, jakie Cię interesują, resztą zajmiemy się my!

Zastanów się, jaki rozmiar laptopów jest najbardziej popularny w środowisku, w którym pracujesz…Jeśli są to architekci, projektanci – zwykle ich potrzeby co do przekątnej ekranu są większe i odpowiednie dla nich będą torby na laptopa w rozmiarze 17 cali.

Standardowy rozmiar toreb do laptopa to 15,6 cala i większość naszej oferty stanowi właśnie modele w tym rozmiarze. Torby na laptopa oznaczone jako 13” pomieszczą najmniejsze laptopy – te o wymiarach 13 lub 14 cali.

Wybierz też kolor! Torby Bombata w większości to modele unisex. Oznacza to, że będą odpowiednie jako biznesowy prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Wybierz czerń, szarość lub granat, jeśli chcesz, by sprezentowana torba miała bardziej elegancki charakter. Zaszalej z kolorem, jeśli…tylko masz na to ochotę!

Torba na co dzień

Moje ulubione produkty.

Nie posiadasz jeszcze żadnych ulubionych produktów

favorite_border 0