JAK SZYBKO ZOSTANIE ZREALIZOWANE MOJE ZAMÓWIENIE?

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych od daty złożenia i opłacenia zamówienia (w przypadku przesyłek za pobraniem od dnia złożenia zamówienia). Czas ten może wydłużyć się w okresach takich jak święta czy długie weekendy.

CZY MOŻNA ZWRÓCIĆ/WYMIENIĆ ZAKUPIONĄ TORBĘ?

Tak, oczywiście można dokonać zwrotu zamówienia. Należy w ciągu 14 dni od otrzymania paczki poinformować nas o odstąpieniu od umowy sprzedaży i  niezwłocznie odesłać do nas torbę.

Aby dokonać wymiany zależy zwrócić produkt, z którego rezygnujemy i dokonać nowego zakupu.

CZY MÓJ LAPTOP NA PEWNO ZMIEŚCI SIĘ DO WYBRANEJ TORBY?

Aby upewnić się, że komputer zmieści się do torby należy go zmierzyć. Do toreb oznaczonych na stronie sklepu jako 13” zmieścimy urządzenie o maksymalnych wymiarach 25x33cm, do toreb oznaczonych 15,6” zmieścimy urządzenie o maksymalnych wymiarach 26x38 cm, natomiast do toreb 17” zmieści się maksymalnie laptop 29x42cm.

CZY MOŻNA DOKONAĆ ZAKUPU NA FAKTURĘ VAT?

Tak, oczywiście. Podczas dokonywania zakupu w naszym sklepie należy zaznaczyć opcję zakupu na fakturę Vat oraz podać nam wszystkie dane niezbędne do wystawienia tego dokumentu.

KTÓRĄ TORBĘ WYBRAĆ NA PREZENT DLA MĘŻCZYZNY A KTÓRĄ DLA KOBIETY?

Absolutnie nie ma limitu, wszystkie nasze kolekcje tworzone są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jednak dla pewności trafnego wyboru dla mężczyzny doradzamy wybrać model w stonowanych kolorach: czerni, granacie czy szarości (kolekcja Classic, Allblack, Nylon, Evolution).

W TRAKCIE DOKONYWANIA PŁATNOŚCI SZYBKICH PRZELEWÓW ZOSTAŁO ZERWANE POŁĄCZENIE. CO ZROBIĆ?

W takim przypadku prosimy opłacić zamówienie zwykłym przelewem, w tytule wpisując numer swojego zamówienia. Nasz numer konta można znaleźć tutaj: Kontakt z nami (bombata.com.pl)

CZY KOLORY TOREB SĄ IDENTYCZNE W RZECZYWISTOŚCI I NA ZDJĘCIACH?

Staramy się, aby tak było! Jednak wiele zależy od urządzenia, monitora, na którym ogląda się zdjęcia. Odczucie koloru zawsze może różnić się w rzeczywistości od naszego wyobrażenia. Różnice w wyglądzie nie są podstawą do złożenia reklamacji.

Moje ulubione produkty.

Nie posiadasz jeszcze żadnych ulubionych produktów

favorite_border 0